Klinika Estetikon

prof. Piotr Radziszewski

Urolog | Chirurg | Medycyna estetyczna narządów płciowych męskich i żeńskich

Prof. Piotr Radziszewski urolog, chirurg, medycyna estetyczna narządów płciowych męskich i żeńskich.
Od 20 lat zajmuję się urologią. Profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej (certyfikowany operator robota daVinci), urologii czynnościowej (diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu, zespołów bólowych, pęcherza neurogennego) oraz chorobach mężczyzn (zaburzenia wytrysku i erekcji, andropauza, przerost prostaty, urologia rekonstrukcyjna). Uznany na całym świecie specjalista, który łączy wiedzę i doświadczenie z dbałością o dobre relacje z pacjentem.

Kierownik i ordynator Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prezes Stowarzyszenia Urologii Akademickiej, prezes Fundacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Rady Naukowej Centrum Onkologii, członek Rady Naukowej przy Rzeczniku Praw Pacjenta, ekspert Ministerstwa Zdrowia ds. Map Potrzeb Zdrowotnych, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

Uznany naukowiec, ale również człowiek, który angażuje się w tworzenie polityki zdrowotnej w Polsce, prowadzi wiele spotkań z pacjentami, doradza organizacjom pacjenckim i pozarządowym. Jego pasją jest leczenie personalizowane i wczesne wykrywanie chorób, co przekłada się na jakość opieki medycznej, jakiej udziela swoim pacjentom.

Pacjentów urologicznych konsultuje i diagnozuje Centrum Medyczne Św. Jerzego (swjerzymed.pl) 
Konsultacje i zabiegi z zakresu urologii i ginekologii estetycznej przeprowadza w Klinice Medycyny Estetycznej Estetikon . 
Motto to „indywidualne podejście do każdego pacjenta, co gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań pacjentów oraz leczenie na najwyższym poziomie”.

prof. Piotr Radziszewski

Urolog | Chirurg | Medycyna estetyczna narządów płciowych męskich i żeńskich

Menu Główne

Zapisz się na nasz newsletter