Klinika Estetikon

dr Agnieszka Harabin-Matysiak

Ginekolog | Położnik | Ginekologia estetyczna i plastyczna

Dr Agnieszka Harabin – Matysiak jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, jak również ginekologii estetycznej i plastycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz European Society of Aesthetic Gynecology. Certyfikowana specjalistka ultrasonografii ginekologii i położnictwa Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz the Fetal Medicine Foundation. Staż podyplomowy odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie, zaś szkolenie specjalizacyjne – w Szpitalu Specjalistycznym “Inflancka” (tworzący się Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet), gdzie pracuje do dziś.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia. Zajmuje się kobietami na każdym etapie ich życia – zarówno w młodzieńczym, prokreacyjnym, jak i okołomenopauzalnym, zwracając szczególną uwagę na potrzeby, z którymi wiążą się
te etapy.

W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze sprzęty i pracuje na najnowszych protokołach zabiegowych. Zakres zabiegów ginekologii plastycznej dobiera adekwatnie do pacjentki, do jej potrzeb i problemu, z którym się zgłasza. Jako ginekolog plastyczny operuje nie tylko kobiety po porodzie, ale też bardzo młode dziewczyny – nawet przed rozpoczęciem inicjacji seksualnej, jak również kobiety dojrzałe, które nadal chcą żyć pełnią życia.

dr Agnieszka Harabin-Matysiak

Ginekolog | Położnik | Ginekologia estetyczna i plastyczna

Menu Główne

Zapisz się na nasz newsletter